Začiatok školského roka je tu a rovnako s ním aj kopa školských povinností, ktoré si vyžadujú poriadnu študentskú výbavu. Určite však už nie je žiadnym tajomstvom, že dnes sa v škole bez kvalitnej elektroniky jednoducho nezaobídeš. Ak práve hľadáš nového spoločníka do školskej lavice, rozhodne by ti nemala uniknúť táto horúca novinka od Huawei. Najnovší MateBook D 16 ponúkne vysoký výkon a gigantickú obrazovku v kompaktnom tele.

Veľký a prehľadný displej

Študuj ľahšie s novým notebookom MateBook D16 od Huawei. Novinka ponúka gigantický 16-palcový FullView displej, vďaka čomu bude prehľadným spoločníkom na tvoje školské povinnosti aj na zábavu v podobe sledovania obľúbených filmov, či seriálov.

Huawei Matebook D16
Zdroj: Huawei

Rad MateBook je poháňaný procesorom Intel® Core™ série H 12. generácie, dvojkanálovou pamäťou RAM a vysokorýchlostným diskom SSD, ktorý bezchybne a efektívne zvláda multitasking, takže sa už viac nemusíš báť, že ti notebook “sekne” kvôli množstvu otvorených okien webového prehliadača pri tvorení projektu, či prezentácie do školy.

Zhoršená kvalita obrazu je minulosťou

Videohovory, prezentácie, či telefonovanie s kamošmi počas hrania hier si teraz užiješ vo vysokej kvalite, a to vďaka 1080p kamere so širokým zorným poľom a mikrofónu s aktívnym potlačením okolitého šumu.  K tomu získaš aj algoritmy umelej inteligencie, od dynamického virtuálneho pozadia po funkcie ako FollowCam a Eye Contact.

Huawei Matebook D16
Zdroj: Huawei

Ľahký a skladný

Ľahká kovová konštrukcia notebooku MateBook D16 bola vyrobená z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je laptop ľahký na prenášanie zo školy domov, či na prednášky. Notebook totiž váži iba 1,7 kg s hrúboku len 18,4 mm, vďaka čomu je v porovnaní s ostatnými 16-palcovými notebookmi omnoho ľahší. Vďaka tomu ho nebude problém nosiť pokojne celý deň v batohu, kde ti ostane miesto aj na ďalšie potrebné veci. Po otvorení ťa čaká poriadna numerická klávesnica, vďaka ktorej písanie čísel nie je utrpenie. Huawei MateBook D 16 je prvý model tejto série, ktorý takúto klávesnicu má.

Slabý signál nie je problém

Okrem číselnej klávesnice má MateBook D 16 ešte jednu novinku, ktorou je vôbec prvá metalická anténa Huawei. Tá zlepšuje účinnosť konverzie signálu až o 56%, vďaka čomu poskytne lepšiu stabilitu a rýchlosť siete aj keď máš slabý signál.

Huawei Matebook D16
Zdroj: Huawei

Jednoduchá komunikácia medzi zariadeniami

Navyše, ak vlastníš aj iné Huawei zariadenia, s modelom D 16 si užiješ ešte hladšie prepojenie medzi zariadeniami vďaka správe súborov na viacerých zariadeniach a AI vyhľadávaniu, vďaka čomu môžeš ľahko prenášať súbory medzi počítačom, smartfónom a tabletom Huawei.

Externý monitor ako bonus

Nový Huawei MateBook D16 je v predaji za 999 eur. V rámci aktuálnej akcie v sieti NAY získaš k notebooku aj externý monitor Huawei AD80 s uhlopriečkou 23,8 palca ako bonus.

V spolupráci s Huawei.