Úvod TOP TOP články

TOP články

AKTUÁLNE: Vláda bude zbierať dáta od operátorov. Sledovať chce nakazených

Počas dnešnej tlačovej konferencie premiér SR Igor Matovič potvrdil, že vláda ešte dnes v skrátenom legislatívnom konaní predloží zmenu zákona.

Pracujete z domu? Windows 10 Pro je aktuálne za 8,67 €, Office za 19,79 €!

Pracujete z domu alebo len trávite čas, ako sa len dá? Vybavte svoj notebook alebo počítač najnovším Windows 10 alebo Office 2019!

AKTUÁLNE: Oddnes na pošte nekúpite 4ku a ďalšie, návštevu dobre zvážte

Pošta oddnes, 18. marca, výrazne obmedzí služby, ktoré doteraz poskytovala. Reaguje tak na aktuálnu situáciu pandémie koronavírusu.

Respirátor od Xiaomi je kvalitný a stojí len 6 €. Kúpili si ho už stovky Slovákov

Pandémia koronavírusu vo svete spôsobuje nemalú paniku. Ľudia by mali väčšinu času tráviť doma, no sem-tam je nutné ísť do obchodu a mnohí musia chodiť aj do práce.
Wi-Fi router

Máš doma slabý Wi-Fi signál? Vyrieš to so zariadením od Xiaomi za 8 €!

Väčšie byty či domy so sebou prinášajú nepríjemné problémy, ktorým môže byť napríklad taká banalita ako slabý Wi-Fi signál. Jeden router totiž často sám nedokáže...

Hľadáš dobré slúchadlá? Bezdrôtové Haylou GT1 Pro od Xiaomi teraz stoja len 23,99 €!

Zo smartfónov pred pár rokmi začali miznúť obľúbené 3,5 mm výstupy pre slúchadlá, čo sa odzrkadlilo aj na ponuke výrobcov príslušenstva.

AKTUÁLNE: MS v hokeji nebude vysielať RTVS. Práva získala JOJ

Tradičné sledovanie majstrovstiev v hokeji tento rok neprebehne vďaka RTVS. Práva na prenos získala prekvapujúco stanica JOJ.

Technologické MDŽ: Pri netradičnej zľave môžete mať Windows 10 Pro za 8,67 €!

MDŽ je tu a spolu s ním aj zaujímavé zľavy na netradičné veci. Jednou z nich je nepochybne zľava na Windows 10 a Office 2019.
samsung

RECENZIA Samsung Galaxy S10 Lite: Najlepšia voľba v kategórii do 650 €?

Samsung Galaxy S10 Lite je zaujímavým zariadením hneď z niekoľkých pohľadov. Nie je to vlajková loď, no ponúka vlajkové špecifikácie. Oplatí sa?

VYHODNOTENIE: Vyhrajte špičkové slúchadlá Huawei FreeBuds 3 v hodnote 169 €!

Hľadáte bezdrôtové slúchadlá, ktoré nemajú problém s tlmením okolitého hluku a špičkovou reprodukciou hudby? Vyhrajte Huawei Freebuds 3!

RECENZIA Samsung Galaxy Buds+: Kvalitnejší zvuk, neprekonateľná výdrž

Samsung Galaxy Buds+ ponúkajú vylepšenia v tých najdôležitejších oblastiach. Výrazne lepšiu výdrž batérie dopĺňa opäť kvalitnejšie podanie zvuku.

Telekom sa vyšvihol: V marci dostanú zákazníci s paušálom až 1 000 GB dát navyše!

Operátor upozorňuje, že zákazníci si cez aplikáciu budú môcť úplne zadarmo aktivovať balíček 1 000 GB mobilných dát na celý marec.
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip je už v predaji: Prvé pocity zo skladacieho telefónu za 1 480 €

Samsung ešte počas konferencie Unpacked v San Franciscu predstavil nielen trio nových vlajkových lodí radu Galaxy S20, ale aj skladací smartfón Galaxy Z Flip.

Vo veku 74 rokov zomrel Larry Tesler, vynálezca CTRL+C a CTRL+V

Počítačový vedec Larry Tesler sa narodil v roku 1945. Neskôr na Stanford University študoval počítačovú vedu so zameraním na používateľské rozhranie.

Ako prejsť na Windows 10 zadarmo alebo veľmi lacno?

Windows 7 bol a stále je veľmi populárny operačný systém. Bohužiaľ, jeho podpora zo strany Microsoftu už skončila a je čas prejsť na Windows 10.

Ostatní práve čítajú