Úvod Recenzie Recenzia smartfónu

Recenzia smartfónu

RECENZIA Huawei P20 Pro: Prvé pocity po pár dňoch!

Huawei sa s troma fotoaparátmi, 6,1“ OLED displejom a umelou inteligenciou púšťa do boja s Galaxy S9, Xperia XZ2 a iPhone X. Podarí sa mu to?

Výsledok slepého FOTO testu: Samsung Galaxy S9+ roztrhal Huawei Mate 10 Pro

Rozhodli ste. Víťazom nášho slepého porovnania mobilných fotoaparátov je jeden z dvoch najčerstvejších počinov z dielne kórejského výrobcu spotrebnej elektroniky.

RECENZIA Samsung Galaxy S9+: Hi-tech šperk

Samsung pred nedávnom vyrukoval s dvomi novými smartfónmi. Oba nesú identický kabát, no majú mierne odlišné technické špecifikácie. My sme sa pozreli na ten väčší a zároveň i lepšie vybavený model.
video

VIDEORECENZIA: Týždeň som používal Samsung Galaxy S9+. Aký je a oplatí sa?

Keď Samsung predstavil nové vlajkové lode pre rok 2018, Galaxy S9 a S9+, mnohí ostali sklamaní, niektorí nahnevaní a niektorí naopak šťastní.

RECENZIA Huawei P smart: Fešák s ľudovou cenovkou

Súboj vo vytvorení smartfónu s tým najvýhodnejším pomerom medzi cenou a výbavou je každým jedným rokom čoraz ostrejší. Do hry prichádzajú noví hráči, čo logicky rozširuje ponuku, no zároveň medzičasom ubúda z dopytu.

RECENZIA Honor 7X: Veľký, pekný a dobrý smartfón

Krídlo čínskeho giganta Huawei prinieslo koncom uplynulého roka novinku, ktorá kombinuje povedomý priemyselný dizajn s ozrutnou uhlopriečkou či priemerným hardvérom.

RECENZIA Samsung Galaxy A8: Jeden z najlepších smartfónov s Androidom

Samsung ešte v závere uplynulého roka vyrukoval s novinkou, ktorú nazval Galaxy A8. Aká je v rukách?

RECENZIA CAT S31: Odolný tank s poriadnou batériou

Americká spoločnosť Caterpillar v druhej polovici uplynulého roka vyrukovala s mobilnou novinkou, ktorú nazvala S31. Tento Android smartfón kombinuje low-end špecifikácie s nadštandardnou fyzickou odolnosťou, ktorú dopĺňa ešte aj odolnosť voči negatívnym účinkom vody

RECENZIA HTC U11 life: Stredná trieda s pridanou hodnotou

Podobne ako iní etablovaní výrobcovia smartfónov, aj High Tech Computer prinieslo na pulty obchodov kompaktnejšiu či technologicky odľahčenejšiu verziu svojej minuloročnej vlajkovej lode.

iPhone X RECENZIA: To najlepšie, čo Apple doteraz vyrobil!

iPhone X je dizajnovou a funkčnou evolúciou, na ktorú Apple nechal čakať svojich fanúšikov poriadne dlho. Na skok do tvár-rozoznávajúcej budúcnosti však budeš potrebovať odvahu.

RECENZIA Huawei Mate 10 Pro: Keď vám obyčajný smartfón už nestačí

Huawei pred niekoľkými týždňami vyrukoval s dlhšie avizovaným generačným nástupcom za minuloročný model Mate 9 Pro, ktorý vybavil ako moderným konštrukčným prevedením, tak aj takým hardvérom, aký momentálne hocikde nenájdete.

RECENZIA iPhone 8 Plus: Klasika so špičkovým hardvérom

Apple len nedávno predstavil nový iPhone 8 a iPhone 8 Plus. My sme sa mu už stihli pozrieť na zúbok. Aký je a oplatí sa kupovať?

TOP 5 vecí z výbavy high-end smartfónu HTC U11

Skúsili sme čerstvú vlajkovú loď so značkou High Tech Computer.

TOP 5 vecí z výbavy high-end smartfónu Sony Xperia XZ Premium

Japonský gigant Sony predstavil na februárovom podujatí MWC 2017 niekoľko čerstvých smartfónov s operačným systémom Android, medzi ktorými nechýbala ani vlajková loď Xperia XZ Premium.

Ostatní práve čítajú