Windows 10 Pro ešte lacnejší: Jeho cena klesla na 9,90 €!

5
FOTO: Wired

Operačný systém je základ všetkých softvérov. Bez neho by boli počítače a notebooky bezcenné kusy hardvéru, ktoré by akurát tak zaberali miesto. Operačný systém zároveň nie je dvakrát lacná záležitosť.

Teda, ak nechcete siahnuť po niečom ako Linux. Väčšina z nás však funguje na Windowse, ktorého aktuálna verzia je veľmi vydarená. Ak chcete nový Windows alebo Microsoft Office a nechcete míňať 150+ €, máme pre vás veľmi príjemné riešenie.

Windows 10
Windows 10 môže byť váš už za 10,20 €. Použite kupón TECH30

Windows 10 Pro za 10 €

Cena: 9,90 € | Kupón: TECH30

Windows 10 je neustále aktualizovaný systém, ktorý každý polrok prináša hŕbu nových funkcií a optimalizácií. Je to zároveň jediný operačný systém pre počítače a notebooky, ktorý nemá problém s takmer žiadnou hrou či kancelárskou aplikáciou. Inými slovami, je to taký zlatý štandard. Web Lvlgo sa rozhodol, že pre čitateľov TECHBYTE zníži jeho cenu, aby si ho mohol dovoliť naozaj každý.

Mať Windows 10 s licenciou so sebou nesie niekoľko dôležitých výhod. Prvou sú aktualizácie, ktoré pravidelne prinášajú vylepšenia a nové funkcie. Tie sú dôležité pre hladký chod hier, programov a celkovú stabilitu systému.

Tou druhou výhodou je samozrejme bezpečnosť. V digitálnom svete čelíme rôznym hrozbám a práve pravidelné aktualizácie pomáhajú v ochrane pred prípadnými útočníkmi.

Zľava na Windows 10

Ak by ste si chceli Windows 10 kúpiť za 9,90 €, postup je jednoduchý. Dopredu však upozorňujeme, že licencia platí len pre nové inštalácie. Ak už máte Windows nainštalovaný, budete ho musieť preinštlaovať.

Ak vám to nerobí problém, využite náš exkluzívny kupón TECH30, ktorý môžete uplatniť na odkaze nižšie.

Microsoft Office 2016
V zľave je aj Microsoft Office 2016 a 2019

Office 2016 a 2019 s výraznou zľavou

Microsoft Office Professional 2016 je starým známym spoločníkom mnohých pracujúcich či študentov. V jeho výbave nájdete Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access či Skype pre firmy.

Ak potrebujete mať v počítači či notebooku kompletné portfólio týchto programov, máme pre vás perfektnú zľavu. Z pôvodných približne 200 € môže byť tento balíček programov za 25,07 €. Opäť stačí zadať kupón TECH30.

Ak máme záujem o novšiu verziu, teda Office 2019, dostupný je aj ten, no je približne dvakrát tak drahý. Po zadaní kupón TECH30 vás vyjde na 50,28 €.

V prípade, ak narazíte na nejaký problém, neváhajte kontaktovať podporu, ktorá je dostupná formou Live chatu. Stačí nájsť ikonku v pravom dolnom rohu stránky s označením „Let’s Talk“.

Ak máte záujem o hry, resp. rôzne digitálne kľúče, obchod Lvlgo ponúka aj takéto riešenie. Stačí si otvoriť tento odkaz a pri nákupe použiť kupón TECH10.