Najväčšie delo z Číny? OPPO Find X má 6,42“ displej, Snapdragon 845 a 128 GB úložisko!

Nechýba 8 GB RAM a duálny fotoaparát!

1
oppo find x
Model Find X - najnovšia a zatiaľ najsledovanejšia vlajková loď značky OPPO

Telefónov z Číny je veľmi veľa. Nie len kusov, ale aj modelov. Máloktorý z nich však z radu vyčnieva tak veľmi ako nový OPPO Find X. Ten sa dostal do pozornosti aj západných médií, čo sa pri čínskych zariadeniach (až na pár výnimiek) nestáva často.

Má na to veľmi dobrý dôvod. OPPO Find X je totiž stelesnením najbohatšej výbavy. Ide o zariadenie s krásnym 6,42“ AMOLED displejom s rozlíšením 2 340 x 1 080 pixelov, procesorom Snapdragon 845, grafickým čipom Adreno 630, 128 GB úložiskom a 8 GB RAM! A to ani zďaleka nie je všetko.

oppo find x
OPPO Find X má 6,44″ AMOLED displej

Jeho zadnú stranu zdobia 20 Mpx a 16 Mpx fotoaparáty, prednú zas 25 Mpx senzor. Telefón ponúka podporu pre všetky 4G frekvencie, má skutočné Face ID s projekciou neviditeľných bodov na tvár a super rýchle nabíjanie známe ako VOOC, ktoré nabije jeho 3 730 mAh batériu.

Takáto paráda však v žiadnom prípade nevyjde lacno. Stojí veľa dokonca na akékoľvek pomery. Cena sa po zadaní zľavového kupónu pohybuje na úrovni 740 €. Ak by si ho chcel (čo sa nečudujeme), stačí použiť kupón YLPYXKXC.