Najkrajšia kamera do auta: Tento parádny kúsok od Xiaomi je v ZĽAVE!

Jednoducho parádička.

2
Xiaomi 70MAI

Popularita takzvaných auto kamier rastie raketovou rýchlosťou. Nie je sa však ani čomu čudovať. Ide totiž o veľmi užitočné elektronické zariadenia, ktoré vedia pri vyšetrovaní dopravnej havárie ušetriť množstvo drahocenného času. 

Preto e-shop Cafago prichádza s ponukou, akú odmietne len málokto. V jeho dočasne zľavnenom portfóliu totiž po novom pribudla aj táto šikovná vecička z dielne čínskeho jabĺčka. O čo teda ide?

Názov Xiaomi 70MAI reprezentuje parádne vyzerajúcu kameru, ktorá je vyrobená na to, aby bola používaná priamo v interiéri automobilu. Stačí ju iba pripevniť o čelné sklo a od toho momentu máte v zábere takmer všetko, čo sa v danom momente nachádza pred vozidlom.

Celý proces je navyše maximálne jednoduchý. Jednu časť z balenia nalepíte a druhú k nej pripevníte, čo vám nepotrvá viac ako pár sekúnd.

Xiaomi 70MAI

130 stupňov a Full HD

Kamera ponúka až 130-stupňový zorný uhol, natáča videá vo Full HD a nechýba jej ani Wi-Fi konektivita vrátane slotu pre microSD kartu. Elektrickú energiu zabezpečuje 240 mAh akumulátor a čo sa týka konštrukčného prevedenia, 70MAI pozostáva zo špičkovo spracovaného a zároveň i pekne vyformovaného plastu.

Súčasťou softvérovej výbavy je aj automatické spúšťanie nahrávania videa. Ak teda náhodou nastane havária, prítomné senzory by ju mali v čas zapnúť, aby sa tak stihol vytvoriť plnohodnotný záznam prípadného dopravného incidentu.

Pri nákupe nezabudni použiť akciový kupón AMPAV00, vďaka ktorému vieš ušetriť viac ako 10 eur.

Xiaomi 70MAI