Táto čítačka vám okrem čítania kníh poslúži aj ako druhý monitor

Čítačka e-kníh Onyx Boox Max 2 Professional sa pýši obrovskou obrazovkou, na ktorú si môžete dokonca kresliť Stylusom.

Čítačka e-kníh Onyx Boox Max 2 Professional sa pýši obrovskou obrazovkou, na ktorú si môžete dokonca kresliť Stylusom.

Onyx Boox Max 2 Professional bude obsahovať 13,3-palcový e-ink displej s rozlíšením 2200 x 1650 a 16-úrovňovou sivou škálou alebo aj Wacom digitizér, ktorý vám umožní písať, kresliť alebo vytvárať poznámky do vašich dokumentov. Zariadenie bude na svojom tele mať aj HDMI port, čo znamená, že vám táto čítačka dokáže poslúžiť aj ako druhý monitor. 

Bližšie špecifikácie Onyx Boox Max 2 Professional

Zariadenie má v sebe taktiež zabudovaný aj mikrofón a jack na slúchadlá. Obsahuje štvorjadrový procesor s taktom 1,6 GHz neznámeho pôvodu, 2 GB pamäte RAM a 32 GB úložiska. Ďalej ponúka samozrejme pripojenie na WiFi a Bluetooth. Čo sa týka systému, čítačka funguje na operačnom systéme Android 6.0, kompatibilným s Windows, Linux, macOS a iOS.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

V odpočinkovom móde by vám mal Onyx vydržať až mesiac na jedno nabitie, keďže má v sebe obrovskú, 4100mAh batériu.

Ak ste jeden z tých, čo si nechcú obrazovku novej čítačky hneď zacapkať, môžete použiť 4 navigačné tlačidlá, nachádzajúce sa hneď naľavo od veľkého loga “BOOX”.

Čítačka podporuje textové formáty PDF, EPUB, TXT, MOBI a DOC. Čo sa týka obrázkových formátov, zariadenie podporuje JPG, PNG a BMP. Ak ste ale čítali pozorne, táto čítačka má aj jack na slúchadlá, čo znamená, že vám dokonca dokáže prehrať vašu obľúbenú hudbu alebo audioknihu, no musí byť v MP3 alebo WAV formáte.

Ak ste si túto čítačku zamilovali, môžete si ju predobjednať za 671 eur a počkať do 27. decembra. Až vtedy totiž započne odosielanie majiteľom.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať